Liv Hospital Ortopedi Ekibine – Dr. Çiğdem Y.

Merhabalar. Ben Dr.Çiğdem Yücel. 12 Ocak tarihinde ayak bileği kırığıyla Liv Hospital’a başvurdum ve ameliyat olarak 1 hafta hastanenizde kaldım. Bu süre boyunca hem ameliyatımı yapan ortopedi hocaları hem de VİP servisindeki tüm yardımcı sağlık personeli benimle o kadar güzel ilgilendiler ki onlar adına size bir teşekkür mesajı yazmak istedim. Biraz gecikmeli bir mesaj oldu ama daha yeni yeni kendime gelip bilgisayar başına geçebildiğim için ancak yazabiliyorum.

Başta Doç.Dr. Çağatay Öztürk ve Doç.Dr. Erden Ertürer olmak üzere tüm ortopedi ekibi (Doç.Dr.Salim Ersözlü, Doç.Dr.Selahattin Özyürek, Yrd.Doç.Dr.Sinan Erdoğan, Yrd.Doç.Dr.Kürşat Kara ve Tülinay Akdeniz) hastane aciline getirildiğim ilk andan hastaneden taburcu olana kadar geçen süreçte bana olağanüstü bir ilgi ve ihtimam gösterdiler. Oldukça zor bir kırığı da çok başarılı bir şekilde ameliyat ettiler. Kendilerine gerçekten minnettarım.

Ayrıca hastanede yattığım süre boyunca bana prensesler gibi bakan, gece gündüz yardımıma koşan VİP servisinin sağlık personelleri Zeynep Çelik, Dilek Altunkıran, Emre Altın, Emre Türk, Melek Ergin, Merve Başlı, Çiğdem Kahraman, Ceren Aktaş ve Bahri beye de çok teşekkür ederim. Ağrımın en dayanılmaz olduğu anlarda bile güleryüzleri ve destekleri ile benim bu zor süreci atlatmamda inanılmaz yardımcı oldular. Hemşire sorumlusu Nihan Yavuz da benimle çok ilgilendi, sağolsun.

Fizyoterapistler Elif Öztürk ve Büşra Günen ile diyetisyen Gözdenur Çavuş da bana ellerinden geldiğince destek oldular. Evime gelip pansumanımı yapan Erkan Akgün’e de teşekkür ederim.
Temizlik görevlisi Fatma Ağırtaş ve yemek servisi yapan arkadaşlar da her zaman gayet güleryüzlü ve yardımcılardı.

Benim tedavimi üstlenen ekipte adını yazmayı unuttuğum ya da ismini bilmediğim kişiler varsa lütfen bu mesajımı onlar için de kabul edin.

Misafir ilişkileri sorumlusu Aslı Arslan da benimle yakinen ilgilendi, onunla da birkaç kez görüştük. Ona da söylediğim gibi hastanenizle ilgili herşey dört dörtlüktü. Söyleyebileceğim tek gelişme alanı yemeklerin daha lezzetli olması olabilir. Gerek bana gelen gerekse de refakatçi yemekleri pek lezzetli sayılmazdı. Ama o anda daha büyük dertlerimiz olduğu için açıkçası o da bizim için çok büyük bir problem değildi.

Maalesef 1 ay önce çok talihsiz bir olay yaşadım, ancak bu süreçteki en büyük şansım hastanenize gelmek, acilde Çağatay beyle tanışmak ve onun ekibi tarafından tedavi edilmek oldu. Çevremdeki herkese Liv Hospital’ı ve şahane sağlık personelini anlatıyorum. Bu vesileyle size de böyle harika bir ekibi bir araya getirdiğiniz için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla,